Headliners

All Strings Attached

All Strings Attached

10 pm Friday – Community Hall
11 pm Saturday – Community Hall
3.30 Saturday – CWA Hall workshop

Cigány Weaver

Cigány Weaver

11 pm Friday – Garden Stage
8 pm Saturday – Community Hall
2 pm Sunday – Garden Stage

Hello Tut Tut

Hello Tut Tut

11 pm Friday – Community Hall
10 pm Saturday – Community Hall
4.30 pm Sunday – Garden Stage

Jenny Mitchell

Jenny Mitchell

8.45 pm Friday – Pub Ballroom
12.30 pm Saturday – Garden Stage
2.45 pm Sunday – Pub Ballroom

JuJu Moon

JuJu Moon

7 pm Friday – Pub Lounge
1.30 pm Saturday – Garden Stage
9 pm Saturday – Community Hall
3.30 pm Sunday – Garden Stage

Justin Bernasconi

Justin Bernasconi

8.30 pm Friday – Obi’s Garden Vibe
10.30 am Saturday – Pub Ballroom – Riffs, Licks & Chops
8.30 pm Saturday – Pub Ballroom
11.30 am Sunday – CWA Hall – Work Shop

Lizzie Flynn & The Reckoning

Lizzie Flynn & The Reckoning

2.30 pm Saturday – Garden Stage
9 pm Saturday – Garden Stage
1 pm Sunday – Garden Stage

Michael Waugh

Michael Waugh

3 pm Saturday – Quincan Café
11 pm Saturday – Pub Ballroom
10 am Sunday – Quincan Café – Festival SongCircle
12 noon Sunday – Pub Ballroom

MunsterBucks

MunsterBucks

3.30 pm Saturday – Garden Stage
7.30 pm Saturday – Pub Ballroom
2.30 pm Sunday – CWA Hall – Workshop
4.30 pm Sunday – Pub Ballroom

Penny Davies & Roger Ilott

Penny Davies & Roger Ilott

2.45 pm Saturday – Pub Ballroom
1.45 pm Sunday – Pub Ballroom
3.30 pm Sunday – CWA Hall – Workshop

RedCrow

RedCrow

12 noon Saturday – Pub Ballroom
4.30 Saturday – CWA Hall – workshop 1
10.30 am Sunday – CWA Hall – workshop 2
2.30 pm Sunday – Quincan Café

The Blues Preachers

The Blues Preachers

10.45 am Saturday – Garden Stage
9.15 pm Saturday – Pub Ballroom
3.30 pm Sunday – Pub Ballroom

The Demon Drink

The Demon Drink

8 pm Friday – Community Hall
11.30 am Saturday – Garden Stage
8 pm Saturday – Garden Stage

Zumpa

Zumpa

9 pm Friday – Community Hall
7 pm Saturday – Community Hall – Bush Dance
11 pm Saturday – Garden Stage